dentsu aegis network

TURKEY

Vizyon ve Değerlerimiz

Vizyon ve Değerlerimiz

Vizyon ve Değerlerimiz

Vizyon ve Değerlerimiz

Vizyon ve Değerlerimiz

Vizyon ve Değerlerimiz

Dentsu Aegis Network’ün vizyonu, markaların inşasında yenilikçi olmak ve sunduğumuz hizmetler ile küreselleşen ve yakınsama odaklı gelişen pazarda daha iyi ve daha farklı olmaktır. Küreselleşme, reklamverenlerin gelecekte büyüme potansiyeli olan farklı pazar ve bölgeleri değerlendirip sınırlı kaynakları ile önceliklendirmeye ihtiyaç duyması; yakınsama ise, coğrafi ve teknolojik sınırların kalkmış olması demektir. Markaların inşasına yenilik getirme vizyonumuz, birinci sınıf iş sonuçlarına odaklı, temelinde bize ışık tutan değerler ve her konuda yönlendirici davranış biçimlerini barındıran bütünsel ve tek bir yapıda bizi birleştirmektedir. Aynı değerleri paylaşmak ve tutarlı bütünsel bir yapı içinde hareket etmek, bizim global ölçekte büyümemizi sağlarken, hangi pazarda olursa olsun uluslararası müşterilerimizin tutarlı bir deneyim yaşamalarını garanti eder. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız amacımızın ne olduğunu, nasıl düşündüğümüzü ve bizi farklı kılanın ve daha iyi yapanın ne olduğunu öğrenmek ister. Değerlerimiz, bu soruları yanıtlamamıza yardımcı olur. 

Değerlerimiz
Değerlerimiz bizim için önemli olanı ve iş yapma şeklimizi tanımlar. Grup markalarımız ve coğrafi konumun ötesinde, davranışlarımızın temelini oluşturan ve bizi birbirimize bağlayan, paylaştığımız inançlar bütünüdür. Dentsu Network ve Aegis Media’nın biraraya gelmesiyle oluşan Dentsu Aegis Network’te, ortak mirasımızı koruyarak çalışanlarımızla kurduğumuz bağlarla tanımlanan değerlerimiz, Dentsu Inc. ile işbirliğimizin yaratacağı fırsatların ve vizyonumuzun getireceği başarının anahtarıdır.

Atik - Çevik, hızlı ve esnek olmalı; farklı düşünmeli ve davranmalıyız
Öncü - Yenilikçi, risk alan girişimcileriz ve sektörün önde gelen temsilcileriyiz
Hırslı - Vazgeçmemenin ve başarı isteğinin ödüllendirildiği ileriye bakan ve varolanı sorgulayan bir kültüre sahibiz
Sorumlu - Düşüncelerimiz ve davranışlarımız için hem kişisel hem de ortak sorumluluk üstleniriz
Katılımcı - Müşterilerimize tutarlı bir ortak deneyim yaşatmak için global ekiple işbirliği yaparız; müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için lokal olarak da elbirliğiyle çalışırız


Değerlerimiz, hem bireysel hem de şirket bazında davranışlarımızın bütünü, Dentsu Aegis'in özünü oluşturur. İş ortaklarımızla ve daha geniş kapsamlı işbirliklerinde beraber nasıl çalışacağımızı, şirket içinde, mevcut müşterilerimizle olan ilişkilerimiz ve yaklaşımımızı, yeni işleri nasıl alacağımızı belirler. Değerlerimiz, aynı zamanda yeni kişileri işe alma, çalışanları geliştirme, performans değerlendirmesi, ödüllendirme ve terfide bize yön vermektedir.