dentsu aegis network

TURKEY

İşimiz

Carat, iProspect, Isobar, Posterscope ve Vizeum olmak üzere beş network ajansımız ve konusunda uzman destek markalarımız Amnet ve Resolutions ile beraber Dentsu Aegis Network Türkiye’de,  bütünsel ve entegre çalışan bize özgü iş modelimiz sayesinde marka, medya ve dijital iletişimde sınıfındaki en iyi ihtisaslaşma ve yetenekleri sunuyoruz.

İletişim hizmetlerimiz; dijital yaratıcı uygulamalar, içerik yaratımı, medya planlama, spor ve etkinlik pazarlaması, SEO (Arama Motoru Optimizasyon) stratejisi, NFC (Near-Field Communications) yeni nesil kablosuz iletişim teknolojisi ve analitik pazarlamayı kapsamaktadır.

İşimiz

Dentsu Inc.’ın parçası olan Dentsu Aegis Network, Carat, Dentsu, Dentsu media, iProspect, Isobar, mcgarrybowen, Merkle, MKTG, Posterscope ve Vizeum olmak üzere on markayı ve birçok farklı pazarda Amnet, Amplifi, Data2Decisions, Mitchell Communications (PR), psLive ve 360i gibi uzman destek hizmet ajanslarını bünyesinde barındırmaktadır. Dentsu Aegis Network, marka, medya ve dijital iletişim hizmetlerinde, sınıfındaki en iyi ihtisaslaşma ve yeteneklere sahip iletişim grubu olarak yenilikçi yollarla markaların inşasında önemli bir rol üstlenmektedir. Farklı ve yenilikçi ürün ve hizmetleri ile, dünyada 145 ülkede faaliyet gösteren Londra merkezli Dentsu Aegis Network’te konusunda uzman 35.000’in üzerinde çalışan bulunmaktadır.